Prišli sme, obchodovali sme, zvíťazili sme

Všetky prípravy dokončené, v kalendári dátum 6. apríl, a tak sme sa vybrali my, cvičná firma Deafihla, s. r. o. do Mestského kultúrneho centra v Žiari nad Hronom na 21. Veľtrh cvičných firiem.

Po rozložení stánku a príjemnom kultúrnom programe sme začali obchodovať. Riaditeľka cvičnej firmy Lucia predstavila našu firmu a ochotne vysvetlila, prečo sa vlastne voláme Deafihla. Ľudí veľmi zaujímal náš katalóg a taktiež nevedeli odtrhnúť zrak od prezentácie. Naše služby sme vylepšili o myšlienku, ktorú sme následne aj zrealizovali – ku každej objednávke sme pridali vizitku a všetko sme to vložili do bielej papierovej tašky s potlačou Picassa. Obchodovanie a celková prezentácia cvičnej firmy sa skončili úspešne – získali sme 1. miesto v kategórii o najlepší katalóg. Veríme, že mladší spolužiaci-„kolegovia“ budú v nasledujúcich rokoch rovnako úspešne viesť a prezentovať našu cvičnú firmu.

 

Sisa (5.TIS)