Veľtrh cvičných firiem

 O veľtrhu cvičných firiem sme sa dozvedeli od našej učiteľky martekingu, pani Lovčičanovej. Mňa to  fakt zaujalo a (aj) ostatní sa chceli trošku uliať,  tak sme neváhali, hneď sme začali kecať o tom, ako tam pôjdeme, čo všetko si pozrieme a čo zistíme.

Vlakom sa nám úspešne podarilo trafiť do Bratislavy, horšie bolo v tom množstve budov nájsť tú správnu. Po chvíľkovom hľadaní správnej zastávky pani učiteľka Medzihradská vytiahla obrovskú mapu a spolu s pani učiteľkou Skaličanovou študovali a študovali, kým nenaštudovali. Nakoniec nám pomohla jedna milá Bratislavčanka, ktorá nám z tých 999 električiek ukázala tú správnu 105 a hurá, boli sme tam, v hale Tenisového centra.

Čakalo nás veľmi milé prekvapenie, stánky vyzerali fakt úžasne a niektorí si s nimi dali naozaj veľkú námahu. Však uvidíte na fotkách. Trochu sme si s nimi pokecali a vytiahli nejaké to  know-how. Vedeli sme, že viesť firmu nie je len tak, ale nevedeli sme, že je to až také zaujímavé dobrodružstvo. Teraz sme pevne odhodlaní byť raz na veľtrhu aj my.

Michaela Ďuračková

neboli nájdené žiadne obrázky