Žiacky projekt- kuchár

Dňa 28. januára 2015 prebehol žiacky projekt v kuchárskom odbore na tému : „ zemiaky, kapusta, jablká“ , ktorý si žiaci 3.KCH pripravili samostatne pod vedením majsteriek odborného výcviku. Žiaci mali vyhľadať regionálne receptúry s použitím daných surovín. Prezentácia žiackeho projektu spojená s ochutnávkou žiackych regionálnych receptúr prebehla v priestoroch POV, kde sa zúčastnili všetci žiaci kuchárskeho odboru spolu s vyučujúcimi.

Ponuka jedál:

  • Apoštolské zemiaky / Kamil Šebeši/
  • Vyprážané jabĺčka v cestíčku s tvarohovým krémom   / Marek Žabka/
  • Záhorácke kapustníky / Veronika Bílešová/
  • Zelerovo – zemiakové placky / Patrik Šimun/
  • Rómske Gója / Ján Sekeréš/
  • Pečené zemiaky so zeleným tvarohom / Nikola Křenková/
  • Jablkový koláč / Kristína Fidesová/