Florbalový turnaj kremnických škôl

16. 4. 2019

Po dlhom volaní smädných v púšti konečne spŕchlo a my môžeme potvrdiť, aké dôležité je dať si aspoň pár dúškov, ak máme v bežných životných činnostiach byť čulí a aktívni. Šport je takou tekutinou, ktorá dáva silu vo vyprahnutých končinách školskej každodennosti. Jednoducho dobre sa stalo…

Na turnaji bolo päť škôl, obe základné (vytvorili tri tímy), súkromné gymnázium a my. Hralo sa systémom každý s každým, niečo sme vyhrali, niečo prehrali, ale šport to bol kvalitný, emotívny, navyše divácka kulisa žiakov deviatych ročníkov ZŠ, veľa hry, málo faulov, nové kontakty a staré chyby v herných činnostiach. Výborné dopoludnie, ak príde trochu suchšie obdobie, vydržíme ho ľahšie. Ale pri súčasných klimatických výkyvoch, možno opäť zaprší, niečo chystáme už na máj.

 

OD