Return to Diskusia

Chémia

klaudialupci8@gmail.com

Najviac sa mi páči keď máme hodinu s prezentáciou . Viac sa s toho naučím a je to aj lepšie. Lebo keď pani učiteľka rozpráva tak si toho menej zapamätám ako s prezentáciou . S prezentácií si viacej zapamätám. Páči sa mi to a keď


slavomartinka123@gmail.com

Názov predmetu : Chémia

Na hodine chémie je to vždy veľmi zaujímavé čo sa týka vyučovania novej látky. Aj keď často nepochopím na prvýkrát, pani učiteľka mi to rýchlo a stručne vysvetlí, tak že tomu chápem a to je lepšie ako keby že sa naučím poučku bez pochopenia.

misko.vrska@gmail.com
Hodiny chémie pomocou všelijakých prezentácií sú zaujímavé. Človek si viac zapamätá. Viem si to ľahšie predstaviť. V podstate tie prezentácie sú oveľa zaujímavejšie ako iba text v učebnici. Takže takéto hodiny chémie sú náučné a zaujímavé.

WALES

mariokralech@gmail.com
Veľmi sa mi páčila hodina chémie na ktorú si  p. učiteľka pripravila prezentáciu o vodíku.

na dal sej hodine som dostal z písomky 1 .
trieda 1KCH M.K

matomozola@azet.sk
Predmet : Chémia
prezentácia sa mi páči lebo ľahšie si to zapamätám a a viacej tomu chápem
Mato


klaudialupci8@gmail.com
Najviac sa mi páči keď máme hodinu s prezentáciou . Viac sa s toho naučím a je to aj lepšie. Lebo keď pani učiteľka rozpráva tak si toho menej zapamätám ako s prezentáciou . S prezentácií si viacej zapamätám. Páči sa mi to a keď sú tam obrázky a vysvetlivky.

1.KCH
Klaudia

miro436@gmail.com
Lepšie si zapamätám, keď to vidím a je to zaujímavé.

Miro 1.KCH

martinkas54@gmail.com
Páči sa mi skorej hodina kde nám púšťajú prezentáciu.Lepšie sa mi učí je to viacej zaujímave.Páčia sa mi obrázky lepšie to je vysvetlene dá sa to skorej pochopiť.

Maťka