Naša stužková

7. 12. 2018 – jedáleň našej školy

„Navždy sa zachová v pamäti stužková…“ Tieto slová nám rezonovali v ušiach už pár mesiacov pred našou stužkovou. Ale stužková nie je len zábava, je to aj zhon a veľké prípravy, ktorých rozsah sme si spočiatku nevedeli vôbec predstaviť, no nakoniec sme ich vďaka našim triednym učiteľkám zvládli.

Súčasťou každej stužkovej je program. Nápad sme mali, ale cesta od nápadu k programu je naozaj veľmi dlhá, navyše, ak sme si už vopred povedali, že ten program musí byť naozaj dobrý. Viackrát to vyzeralo, že to nedáme a vykašleme sa na to, ale nakoniec to vyšlo a zožali sme veľký úspech.

Naša stužková vlastne prebiehala ako každá iná. Na začiatku slávnostný nástup, potom slávnostné príhovory, dostali sme zelené stužky, ktoré pre nás znamenajú, že onedlho sa obdobie štúdia na tejto škole skončí. Po oficiálnej časti sme sa dobre najedli a odprezentovali spomínaný program. Rodičia, učitelia aj ostatní hostia tlieskali a nám sa to veľmi páčilo. Zábava bola úžasná, o polnoci sme si vypočuli krásne častušky a zábava potom trvala až do…, ani neviem, kedy to presne skončilo.

Všetkým sa všetko páčilo a my sme boli šťastní.

Maturanti z 2.NS a 5.TIS