Beseda o bankových produktoch.

Peniaze zaujímajú všetkých. Tých, čo ich majú dosť, aj tých, čo ich majú  pomenej. Všetci sme mali záujem o túto besedu. Ako vyjsť s peniazmi, prípadne ako zarobiť, či neprerobiť, to nás zaujímalo. Základné informácie o bankových produktoch, hlavne pre mladých, nám v prezentácii povedali dve pracovníčky Slovenskej sporiteľne v Kremnici. Beseda nás zaujala a my sme sa mohli pýtať, čo nás zaujímalo a pracovníčky SLSP nám ochotne odpovedali. Boli veľmi milé, priniesli cukríky a letáky. V súťaži, ktorú pripravili som za aktivitu vyhrala tričko a niekoľko mojich spolužiakov perá. Znova sa potvrdilo, že rozmýšľať sa oplatí, no nielen pre výhru, ale hlavne preto, aby sme sa čo najviac dozvedeli.

                                                                                                              Dominika Speváková 4.G