Exkurzia Proma a výstava Nábytok a bývanie

Vidieť výrobu a hotové výrobky z odboru, ktorý študujem, je vždy zaujímavé. V závode v Horných Krškanoch sme sa mohli pozrieť, ako sa z návrhu stávajú hotové skrinky do kuchyne, kúpeľne a ďalších miestností v byte. Pracovníci podľa návrhu zákazníka vyrábajú naozaj zaujímavé kusy. Po návšteve závodu Proma v Horných Krškanoch sme zavítali na výstavu nábytku na výstavisko Agrokomplex v Nitre. Rôzni vystavovatelia tu predvádzali svoje výrobky, rôzne inovácie, zaujímavé riešenia. Nábytok vyrobený z masívu, drevotrieskovej dosky, ale aj z ďalších prídavných materiálov v rôznych kombináciách, bol zaujímavý. Pri výbere však treba myslieť aj na to, do akého priestoru ho môžem umiestniť.                                                                                                             stolári